Hizmetlerimiz

Sağlıklı ve Taze Ürün Tedariği

Güvenli gıda için güvenli hammadde temininin öneminin farkında olan Meleyim Gıda, kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra alanında uzman ve kaliteli üretim yapan firmalarla da çalışmaktadır. Meleyim Gıda, müşterilerine en iyi şartlarda hizmet sunabilmek amacıyla kalite ilkelerini de gözeterek İstanbul`daki merkez dağıtım deposuna soğuk hava odaları inşa etmiştir. Böylece günlük olarak dalından hasat edilen meyve ve sebzeler, üretim alanlarından frigorifik araçlarla soğuk zincir kırılmadan sevk edilmekte, ardından mühendisler tarafından fiziksel analizleri yapıldıktan sonra +4°C`de muhafaza edilerek tazeliğinin korunması sağlanmaktadır.

Kalite Standardı

Uluslararası gıda güvenliği ve hijyen sertifikalarından ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 belgelerine sahiptir. Bu kalite anlayışı çerçevesinde tüm ürünler ziraat mühendisleri tarafından kontrol edilip, üreticiden tüketiciye kadar kalite kontrol standartları uygulanarak ulaştırılmaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden Meleyim Gıda, AR-GE faaliyetlerine de hız vermektedir.

Hizmet Garantisi

Hızlı ve zamanında hizmet verebilmek amacıyla kurmuş olduğu 7/24 sipariş hattı ve genişlemiş lojistik ağıyla meyve sebze taleplerinizi 365 gün boyunca karşılama imkanı sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Kurmuş olduğu satış ekibi ve deneyimli kadrosuyla müşterilerden veya tüketicilerden gelen herhangi bir şikayet durumunda sorunlara anında müdahale etmekte, kurduğu kalite yönetim sistemi ile de geriye dönük kayıtlara hızlı bir şekilde ulaşarak çözüm yolu üretmektedir.