Biz Kimiz?

1980 yılında babamız Cavit Meleyim'in temellerini attığı gıda sektöründe 35 yılın deneyimi ile Meleyim Gıda olarak siz müşterilerimize kalitenin hizmetini sunmaktadır.

Sektördeki faaliyetlerine Türkiye`nin çeşitli bölgelerinde üretim yaparak devam eden Meleyim Gıda, Mega Center'da ki merkez dağıtım deposu Bayrampaşa Kuru Gıda Halinde 1703-1704 numarada hizmet vermektedir. Türkiye`de toptan ve perakende market ve restoran zincirlerinin yanı sıra, çeşitli oteller, kafeler, okul, kamu kurumları ve catering şirketlerine günlük taze ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz , kalite ilkelerini gözeterek gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla müşterilerimize ürünlerimizi en iyi şartlarda sunabilmektir Gelişen ve büyüyen tarım ürünleri piyasasında lider konuma geçmek birinci hedefimizdir . Bu hedef doğrultusunda ekip çalışanlarımıza dönemsel periyotlarda , çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirmelerini gerçekleştiriyor , dönemsel olarak firma tabibimiz tarafından sağlık kontrolünden geçerek başarılarımza başarı katacağımıza inanıyoruz .

Misyonumuz

Örnek satıcı olmak, Ekip çalışmasını desteklemek, Yenilikçi yönetim anlayışıyla çalışmak, Geleneksel kalite ve günenilirliği sürdürmek, Dürüst Ticari anlayışla çalışmak, Sağlıklı ve doğal yeni ürünler pazarlamak, Üretene , çalışana , tüketene saygılı olmak, Çevreye duyarlı olmak, Değişime ve gelişime açık bir yapıda olmak.